You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Про нас

Компанія SPORTEX працює на ринках України, Росії та Європи понад 15 років.

Наша продукція відома й цінується за надійність, простоту та зручність в експлуатації.

Наш девіз - «ЯКІСТЬ, ГІДНА ВАС!» підкріплений застосуванням передових технологій, конструкторським розрахунком, сумлінним ставленням до роботи та використанням найякісніших матеріалів та комплектуючих.

SPORTEX - це:

ВИСОКІ СТАНДАРТИ ЯКОСТІ: Човни SPORTEX спроєктовано відповідно до вимог Міжнародного Стандарту ICO 6185 та виготовляються під наглядом Регістру Судноплавства України.

Якість наших човнів підтверджено європейськими сертифікатами, виданими iYACHT GmbH, BUREAU VERITAS і INGENIEURBÜRO CAPT. MÜLLER.

ЖОРСТКИЙ КОНТРОЛЬ: Кожен човен, перш ніж потрапити до споживача, проходить ретельний огляд та перевірку на герметичність у ВТК.

ПВХ

НАЙКРАЩІ МАТЕРІАЛИ: Для виготовлення човнів ми застосовуємо найкращі матеріали «PRO AQUA», «BOATEX», «HEYTEX» і «VALMEX», що являють собою тканинну синтетичну основу (поліестер) з багатошаровим полівінілхлоридним (ПВХ) покриттям. Тканинна основа забезпечує високу міцність поверхні, а ПВХ-шари гарантують повітронепроникність та захист від шкідливих зовнішніх впливів (УФ-випромінювання, солона вода, пально-мастильні матеріали та ін.). Пластифікуючи добавки роблять матеріал дуже еластичним, що важливо при складанні та розкладанні човна, особливо при низьких температурах.

Метод соединения - "Внахлест"

НАДІЙНІСТЬ: Шви човнів виконуються методом з'єднання «внапусток» з проклеюванням з двох сторін стрічками з основного матеріалу. Для склеювання застосовується клей на поліуретановій основі, який, вступаючи в хімічний контакт з матеріалом, що склеюється, дає ефект «холодного зварювання». Застосування даної технології забезпечує абсолютну герметичність, підвищену міцність й надійність з'єднання.

ПРОСТОТА ВИКОРИСТАННЯ: Ви можете розібрати та зібрати човен SPORTEX протягом декількох хвилин, і потім спустити її на воду в будь-якому зручному місці. На всіх човнах з жорстким дном секції підлоги обрамлені по периметру алюмінієвим профілем, що забезпечує легкість збирання / розбирання та високу жорсткість всієї конструкції.

Секции пайола


КОМПАКТНІСТЬ: Більшість моделей збираються в сумку та вільно поміщаються в багажнику автомобіля. Важливою перевагою є простота зберігання. У складеному стані човен не займе багато місця в гаражі або у квартирі.

ЗРУЧНІСТЬ ПЕРЕНЕСЕННЯ: Всі, без винятку, човни SPORTEX обладнані зручними ручками й упаковані в спеціальні сумки, що дозволяє переносити їх як зібраними, так і в спорядженому стані.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ: Всі гребні моделі можуть бути обладнані зйомним транцем для невеликого мотора. Усі плоскодонні човни зі сланню можуть бути додатково обладнані надувним кільсоном, що значно покращує їх ходові якості та збільшує жорсткість човна (див. Розділ «ШЕЛЬФ»).

БЕЗПЕКА: Для забезпечення безпеки експлуатації човнів в разі пошкодження корпусу, відповідно до вимог стандарту ISO 6185, балони човнів SPORTEX розділені на декілька герметичних відсіків.

ШИРОКИЙ МОДЕЛЬНИЙ РЯД: дозволяє Вам вибрати човен, що найбільш відповідає Вашим потребам, а за показником ціна / якість Вам складно буде знайти що-небудь краще — тільки SPORTEX.

ГАРАНТІЇ: Сучасні технології виробництва та якісні матеріали дозволяють нам надавати покупцеві 3-х річну гарантію на герметичність швів та цілісність матеріалу.

Якщо Ви рибалка, мисливець, шукач пригод або просто прихильник відпочинку на воді — човни SPORTEX - для Вас.

​​

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/opt/alt/php72/var/lib/php/session) in Unknown on line 0