You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Човни Delta

Надувний човен Дельта 175

Код продукту: Delta

10500 грн.

Delta 175 - найменший гребний човен ПВХ із серії «Дельта». Ідеально підійде для риболовлі на малих річках і озерах, до яких, наприклад, можна дістатися тільки пішки, а колір хакі допоможе вам "злитися" з навколишньою природою. Популярний серед рибалок-карпятників, які використовують човен для закидання приманки.

Дуже легкий та компактний. Вага човна з упакованням складає всього 10 кг. Розраховано на одну людину. Модель може бути обладнана навісним транцем за додаткову плату.

Delta 175 - найменший гребний човен ПВХ із серії «Дельта». Ідеально підійде для риболовлі на малих р..
10500 грн.

Надувний човен Дельта 175 black

Код продукту: Delta

10500 грн.

Гребний човен ПВХ Delta 175 - чорного кольору. Коштом кольору виглядає дуже оригінально. Ми називаємо цю модель «Човен-привид». Delta 175 black відмінно підійде для риболовлі на маленьких водоймах. Дуже популярна серед рибалок-карпятников, які використовують човен для закидання приманки. Розрахован на одну людину. Наймініатюрніший човен SPORTEX із серії «Дельта». Модель може бути обладнана навісним танцем за додаткову плату.

Гребний човен ПВХ Delta 175 - чорного кольору. Коштом кольору виглядає дуже оригінально. Ми називаєм..
10500 грн.

Надувний човен Дельта 175 gray

Код продукту: Delta

10500 грн.

Гребний човен ПВХ Delta 175 сірого кольору. Чудовий варіант для малих озер і річок. Навіть без авто Ви зможете вільно пересуватися, завдяки його малим габаритам. Розраховано на одну людину. Дуже популярна серед рибалок-карпятників, які використовують човен для закидання приманки. Модель може бути обладнана навісним транцем за додаткову плату.

 

Гребний човен ПВХ Delta 175 сірого кольору. Чудовий варіант для малих озер і річок. Навіть без авто ..
10500 грн.

Надувний човен Дельта 210S

Код продукту: Delta

10570 грн.

Delta 210S - супер легкий і разом з тим надійний та стабільний гребний човен, так що можна відчувати себе безпечно на воді. Ідеальний супутник для лову коропа, а так само для спінінгістів. Наявність сланевого днища дозволяє впевнено стояти в човні. Модель може бути обладнана навісним транцем за додаткову плату.

Delta 210S - супер легкий і разом з тим надійний та стабільний гребний човен, так що можна відчувати..
10570 грн.

Надувний човен Дельта 240S

Код продукту: Delta

11410 грн.

Гребний човен ПВХ Delta 240S - зберігаючи легкість і компактність моделі Delta 210S, вміщує двох дорослих осіб. Наявність сланевого днища дозволяє впевнено стояти в човні. Модель може бути обладнана навісним транцем за додаткову плату.

Гребний човен ПВХ Delta 240S - зберігаючи легкість і компактність моделі Delta 210S, вміщує двох дор..
11410 грн.

Надувний човен Дельта 249S

Код продукту: Delta

5950 грн.

Delta 249S - гребний човен максимально великого розміру, що не потребує реєстрації в УкрРічМорІнспекціі.

Розраховано на 2 людини. Вага з упакуванням складає 15 кг. Наявність слані дозволяє впевнено стояти в човні. Модель може бути обладнана навісним транцем за додаткову плату.

Delta 249S - гребний човен максимально великого розміру, що не потребує реєстрації в УкрРічМорІнспек..
5950 грн.

Надувний човен Дельта 260 gray

Код продукту: Delta

13055 грн.

Delta 260 сірого кольору — найбільший за довжиною гребний човен ПВХ серії «Дельта». Дозволяє вільно розташуватися двом пасажирам з речами.

Світло-сірий колір не тільки надає човну гарний зовнішній вигляд, а й має практичне значення в жарку сонячну погоду. Корпус човна менше нагрівається, зазнаючи при цьому менші навантаження від підвищення надлишкового тиску.

Модель може бути обладнана навісним транцем за додаткову плату.

Delta 260 сірого кольору — найбільший за довжиною гребний човен ПВХ серії «Дельта». Дозволяє вільно ..
13055 грн.

Надувний човен Дельта 260S

Код продукту: Delta

13055 грн.

Delta 260S кольору хакі — найбільший за довжиною гребний човен серії «Дельта». Дозволяє вільно розташуватися двом пасажирам з речами. Вага човна з упакуванням складає 17 кг.

Наявність слані дозволяє впевнено стояти в човні. Модель може бути обладнана навісним транцем за додаткову плату.

Delta 260S кольору хакі — найбільший за довжиною гребний човен серії «Дельта». Дозволяє вільно розта..
13055 грн.

Надувний човен Дельта 260S gray

Код продукту: Delta

13055 грн.

Delta 260S сірого кольору — найбільший за довжиною гребний човен серії «Дельта». Дозволяє вільно розміститися двом пасажирам з речами. Вага човна з упакуванням складає 17 кг.

Світло-сірий колір не тільки надає човну гарний зовнішній вигляд, а й має практичне значення в жарку сонячну погоду. Корпус човна менше нагрівається, зазнаючи при цьому менші навантаження від підвищення надлишкового тиску.

Наявність слані дозволяє впевнено стояти в човні. Модель може бути обладнана навісним транцем за додаткову плату.

Delta 260S сірого кольору — найбільший за довжиною гребний човен серії «Дельта». Дозволяє ..
13055 грн.
Показано 1 по 9 з 9 (Всього сторінок 1)

недорогі, легкі і компактні човни серії "ДЕЛЬТА".

Ідеально підходять для мисливців та любителів рибної ловлі. Мала вага і невеликі габарити в складеному стані забезпечать Вам незалежність і свободу пересування навіть при відсутності автомобіля. Простота і надійність конструкції дозволять затратити мінімум часу на приведення човна у робочий стан.

Всі перераховані переваги у поєднанні з високою міцністю і невибагливістю човнового матеріалу дозволять Вам використовувати наші човни, як для полювання і риболовлі, так і для приємного відпочинку на природі, а також на борту яхти або катера в якості допоміжного плавзасобу.

Всі човни обладнані поворотними штирьовими кочетами і розбірними алюмінієвими веслами. Так само можуть бути обладнані знімним транцем під двигун і системою зсувних сидінь.

Можуть бути укомплектовані:
знімною касетою з сланню (S),
- сланевим ковриком (C),
- AirDeck(A).

Якщо ви вирішили купити човен, то у нас найкращий вибір