You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Надувні гребні човни

Надувний човен Дельта 175

Код продукту: Delta

12000 грн.

Delta 175 - найменший гребний човен ПВХ із серії «Дельта». Ідеально підійде для риболовлі на малих річках і озерах, до яких, наприклад, можна дістатися тільки пішки, а колір хакі допоможе вам "злитися" з навколишньою природою. Популярний серед рибалок-карпятників, які використовують човен для закидання приманки.

Дуже легкий та компактний. Вага човна з упакованням складає всього 10 кг. Розраховано на одну людину. Модель може бути обладнана навісним транцем за додаткову плату.

Delta 175 - найменший гребний човен ПВХ із серії «Дельта». Ідеально підійде для риболовлі на малих р..
12000 грн.

Надувний човен Дельта 175 black

Код продукту: Delta

12000 грн.

Гребний човен ПВХ Delta 175 - чорного кольору. Коштом кольору виглядає дуже оригінально. Ми називаємо цю модель «Човен-привид». Delta 175 black відмінно підійде для риболовлі на маленьких водоймах. Дуже популярна серед рибалок-карпятников, які використовують човен для закидання приманки. Розрахован на одну людину. Наймініатюрніший човен SPORTEX із серії «Дельта». Модель може бути обладнана навісним танцем за додаткову плату.

Гребний човен ПВХ Delta 175 - чорного кольору. Коштом кольору виглядає дуже оригінально. Ми називаєм..
12000 грн.

Надувний човен Дельта 175 gray

Код продукту: Delta

12000 грн.

Гребний човен ПВХ Delta 175 сірого кольору. Чудовий варіант для малих озер і річок. Навіть без авто Ви зможете вільно пересуватися, завдяки його малим габаритам. Розраховано на одну людину. Дуже популярна серед рибалок-карпятників, які використовують човен для закидання приманки. Модель може бути обладнана навісним транцем за додаткову плату.

Гребний човен ПВХ Delta 175 сірого кольору. Чудовий варіант для малих озер і річок. Навіть без авто ..
12000 грн.

Надувний човен Дельта 210S

Код продукту: Delta

12080 грн.

Delta 210S - супер легкий і разом з тим надійний та стабільний гребний човен, так що можна відчувати себе безпечно на воді. Ідеальний супутник для лову коропа, а так само для спінінгістів. Наявність сланевого днища дозволяє впевнено стояти в човні. Модель може бути обладнана навісним транцем за додаткову плату.

Delta 210S - супер легкий і разом з тим надійний та стабільний гребний човен, так що можна відчувати..
12080 грн.

Надувний човен Дельта 240S

Код продукту: Delta

13040 грн.

Гребний човен ПВХ Delta 240S - зберігаючи легкість і компактність моделі Delta 210S, вміщує двох дорослих осіб. Наявність сланевого днища дозволяє впевнено стояти в човні. Модель може бути обладнана навісним транцем за додаткову плату.

Гребний човен ПВХ Delta 240S - зберігаючи легкість і компактність моделі Delta 210S, вміщує двох дор..
13040 грн.

Надувний човен Дельта 249S

Код продукту: Delta

6800 грн.

Delta 249S - гребний човен максимально великого розміру, що не потребує реєстрації в УкрРічМорІнспекціі.

Розраховано на 2 людини. Вага з упакуванням складає 15 кг. Наявність слані дозволяє впевнено стояти в човні. Модель може бути обладнана навісним транцем за додаткову плату.

Delta 249S - гребний човен максимально великого розміру, що не потребує реєстрації в УкрРічМорІнспек..
6800 грн.

Надувний човен Дельта 260 gray

Код продукту: Delta

14920 грн.

Delta 260 сірого кольору — найбільший за довжиною гребний човен ПВХ серії «Дельта». Дозволяє вільно розташуватися двом пасажирам з речами.

Світло-сірий колір не тільки надає човну гарний зовнішній вигляд, а й має практичне значення в жарку сонячну погоду. Корпус човна менше нагрівається, зазнаючи при цьому менші навантаження від підвищення надлишкового тиску.

Модель може бути обладнана навісним транцем за додаткову плату.

Delta 260 сірого кольору — найбільший за довжиною гребний човен ПВХ серії «Дельта». Дозволяє вільно ..
14920 грн.

Надувний човен Дельта 260S

Код продукту: Delta

14920 грн.

Delta 260S кольору хакі — найбільший за довжиною гребний човен серії «Дельта». Дозволяє вільно розташуватися двом пасажирам з речами. Вага човна з упакуванням складає 17 кг.

Наявність слані дозволяє впевнено стояти в човні. Модель може бути обладнана навісним транцем за додаткову плату.

Delta 260S кольору хакі — найбільший за довжиною гребний човен серії «Дельта». Дозволяє вільно розта..
14920 грн.

Надувний човен Дельта 260S gray

Код продукту: Delta

14920 грн.

Delta 260S сірого кольору — найбільший за довжиною гребний човен серії «Дельта». Дозволяє вільно розміститися двом пасажирам з речами. Вага човна з упакуванням складає 17 кг.

Світло-сірий колір не тільки надає човну гарний зовнішній вигляд, а й має практичне значення в жарку сонячну погоду. Корпус човна менше нагрівається, зазнаючи при цьому менші навантаження від підвищення надлишкового тиску.

Наявність слані дозволяє впевнено стояти в човні. Модель може бути обладнана навісним транцем за додаткову плату.

Delta 260S сірого кольору — найбільший за довжиною гребний човен серії «Дельта». Дозволяє вільно роз..
14920 грн.
Показано 1 по 9 з 13 (Всього сторінок 2)

Якісні гребні човни для тих, хто знає толк у відпочинку

Мобільність і порівняно невисока ціна - два головні чинники, які роблять ці моделі настільки популярними. Якщо до цього додамо ще й малу вагу і невеликі габарити, то переконаємося, що купити гребний човен дуже вигідно.

Гребні надувні човни: особливості моделей

Представлені вони двома типами:

  • з тканинним дном (без слані);
  • з днищем із слані.

Модель з днищем із слани, звичайно, комфортніша, адже дозволяє довго перебувати на судні стоячи, що важливо, наприклад, для спінінгістів. З огляду на запити клієнтів, багато виробників прагнуть модифікувати свою продукцію. Дані шлюпки нерідко мають спеціальне пристосування (навісний транець) для установки підвісного двигуна. Зазвичай його роблять під замовлення.

Надувний гребний човен завдяки плоскому дну і мінімальному зануренню у воду, дозволяє вам з легкістю переміщатися по зарослих затонах ставків і озер. При цьому, навіть якщо ви будете максимально завантажені. Зазвичай він призначений для переміщення по малих озерах і річках. Тому найчастіше зустрічаються варіанти одномісні. Моторний, як правило, мінімум двомісний. Вага одномісного не перевищує 10 кг. Транспортувати такі плавзасоби дуже зручно, оскільки таку ношу можна закинути собі на плече або на багажник велосипеда. Купуючи даний плавзасіб, ви отримуєте в пакеті всі необхідні «аксесуари» - починаючи з весел, і закінчуючи сумкою.

Гребний човен: як вибрати найкращий варіант?

Якщо взяти до уваги попит на гребні човни, Україна опиниться на високому місці: у нас багато водойм, і ще більше тих, хто любить риболовлю. Магазини пропонують багато варіацій, серед яких часом нелегко вибрати той екземпляр, експлуатувати який вам буде комфортно. Щоб вибрати і купити надувний гребний човен оптимальної комплектації, звертайте увагу на наступні параметри:

  • вмістимість пасажирів;
  • вантажопідйомність;
  • матеріал;
  • габаритні розміри;
  • вага;
  • розміри упаковки;
  • виробник.

Вам необхідно для себе визначити значення кожного з параметрів, і тоді ваш вибір буде вдалим. Зазвичай істотних відмінностей між українськими та імпортними суднами немає, крім того, що останні коштують дорожче.

Де купити веслову човен в Україні за найкращою ціною?

Вітчизняний ринок пропонує безліч моделей - як імпортних, так і українських. Якщо ви плануєте купити човен ПВХ від вітчизняного виробника, ми рекомендуємо вам відвідати сайт магазину «Sportex». Тут вам запропонують варіанти еталонної якості за найпривабливішою ціною. Купити гребний надувний човен від виробника набагато вигідніше, ніж у посередників. Орієнтуючись на вітчизняного споживача, в компанії «Sportex» створюють товар, що відрізняється наднадійністю. Якщо ви рибалите на зарослих озерах і ставах, можете не турбуватися за свій транспорт. Також, всі екземпляри цієї фірми дуже невибагливі в зберіганні. Купуючи у нас, ви отримуєте найбільш привабливе поєднання якості і ціни.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/opt/alt/php72/var/lib/php/session) in Unknown on line 0