You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Надувні кільові човни Sportex

Надувний моторний човен Шельф 330K gray

Код продукту: Shelf

47120 грн.

Модель з надувним кілем і розбірним настилом. Борти човнів цієї серії виконані без поперечних швів. Коштом цієї технології нам вдалося домогтися високих швидкісних якостей при збереженні великої вантажопідйомності й достатньої місткості. Суцільний розбірний настил, надувний кільсон і алюмінієвий силовий набір забезпечують прекрасну подовжню жорсткість, отже хороші навігаційні якості, стійкість на курсі, легкість в управлінні. Внаслідок спеціального профілювання елементів розбірного жорсткого настилу ми досягли абсолютно рівної поверхні дна кокпіту без носового підйому, що забезпечує більш повне і зручне використання внутрішнього простору човна.

Завдяки стрімким обводам, оригінальному дизайну, застосування високоякісних матеріалів, комплектуючих і навісного обладнання, човни цієї серії не залишать Вас байдужими.

Модель з надувним кілем і розбірним настилом. Борти човнів цієї серії виконані без поперечних швів. ..
47120 грн.

Надувний моторний човен Шельф 360K

Код продукту: Shelf

0 грн.

Shelf 360K з надувним кілем і розбірним настилом. Борти човнів цієї серії виконані без поперечних швів. Коштом цієї технології нам вдалося домогтися високих швидкісних якостей при збереженні великої вантажопідйомності та достатньої місткості. Суцільний розбірний настил, надувний кільсон та алюмінієвий силовий набір забезпечують чудову подовжню жорсткість, отож хороші навігаційні якості, стійкість на курсі, легкість в управлінні. Завдяки спеціальному профілювання елементів розбірного жорсткого настилу ми домоглися абсолютно рівної поверхні дна кокпіта без носового підйому, що забезпечує більш повне і зручне використання внутрішнього простору човна.

Завдяки стрімким обводам, оригінальному дизайну, застосуванню високоякісних матеріалів, комплектуючих і навісного обладнання, човни цієї серії не залишать Вас байдужими.

Shelf 360K з надувним кілем і розбірним настилом. Борти човнів цієї серії виконані без поперечних шв..
0 грн.
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Кільовий човен – кращий вибір для справжніх рибалок

Кільові надувні човни заслужили в середовищі рибалок популярність завдяки своїй стійкості, особливо в порівнянні з плоскодонними аналогами. Він забезпечить вам максимальний комфорт навіть на неспокійноій водоймі.

Переваги та недоліки кільового човна

Надувний кільовий човен відрізняється підвищеною керованістю, що забезпечується власне наявністю кіля. За умови використання потужного двигуна такий водний транспорт може досягати великих швидкостей. Потужний двигун - це головний фактор, що визначає глісиручі властивості, якими він може похвалитися. Судно під час руху розсікає воду кілем, а тому воно ні в якому разі не піддається бічному зносу. Мінус такого транспорту в тому, що він порівняно важкий. Тобто, у вас можуть виникати якісь (несуттєві) труднощі під час спуску на воду. Правда є полегшені і важчі варіанти. Перші - коли для днища використовується вологостійка фанера. По-друге використовуються днища з алюмінієвого сплаву. Такі плавзасоби будуть коштувати дорожче.

У складеному вигляді вони мають невеликий розмір. З огляду на їх порівняно малу вагу, стає зрозумілим, чому рибалки зупиняють свій вибір саме на цих моделях - в транспортуванні вони дуже зручні.

Купити кільовий човен в Україні – головна умова вибору

Тим, хто вирішив приодбати дане судно, варто звернути увагу на градус кута кілю, який визначає наступні показниики:

  • швидкість;
  • параметри гідродинаміки;
  • загальні морехідні.

ЗЗапам'ятайте, що якщо кут вище 40 градусів, то про глісируючі властивості годі й говорити. Оптимальний варіант - 6-12 град. Човни кільові в Україні, представлені такими модифікаціями, найпопулярніші. Якщо ви плануєте переміщатися за допомогою весел або електромотора, купувати саме це судно не обов'язково. Це варіант для моторів, потужність яких коливається в межах 5-30 к.с. Власне, глісирувати ви зможете тільки при наявності потужного двигуна.

Якого типу можна купити човен кільовий?

Існує кілька типів. Класифікація тут основна на градусі кута кіля і його модифікаціях (по довжині корпусу). Є кільові човни наступних типів:

  • моногедрони;
  • з дном «закрученої» форми;
  • корпус у вигляді «глибокого V».

Найпопулярнішими на сьогодні вважаються моделі моногедронів. Їх фішка в чудових гідродинамічних показниках. Кращі з моделей, якими представлений ​​надувний кільовий човен, купити можна в магазині «Sportex», де вам запропонують широкий асортимент товарів відмінної якості. Але не всі магазини пропонують привабливі умови покупки і адекватний товар. У нас ви отримаєте кращі зразки за ціною, яка вам напевно сподобається. Великий асортимент дозволяє вибрати саме той транспорт, який подобається вам більше інших - за розміром, зовнішнім виглядом і вартістю.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/opt/alt/php72/var/lib/php/session) in Unknown on line 0