You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Човни РІБ (RIB) з жорстким дном

Надувний човен Фантом 220 RIB

Код продукту: Fantom

0 грн.

Човен RIB Fantom 220 - розраховано на одну людину. Тип днища — склопластик. Дозволяє використовувати бензиновий або електродвигун з максимальною потужністю 4 к.с. Вага човна з упакуванням складає 34 кг.

Якщо Ви любите гострі відчуття, мрієте про польоти над водою на граничних швидкостях, про радощі, зустрічі з пружним свіжим вітром — тоді цей човен для Вас! «Фантом» 220 - це синтез достоїнств водного мотоцикла і надувного човна. Міцний пластік в поєднанні з високим бортом з суперміцної тканини — здатні прийняти будь-який виклик морської стихії.

Човен RIB Fantom 220 - розраховано на одну людину. Тип днища — склопластик. Дозволяє використовувати..
0 грн.

Надувний човен Фантом 249 RIB

Код продукту: Fantom

0 грн.

RIB Fantom 249 - розраховано на 2 особи. Тип днища — склопластик. Дозволяє використовувати бензиновий або електродвигун з максимальною потужністю 6 к.с. Вага з упакуванням 36 кг.

Якщо Ви любите гострі відчуття, мрієте про польоти над водою на граничних швидкостях, про радощі, зустрічі з пружним свіжим вітром — тоді цей човен для Вас! «Фантом» 249 - це синтез достоїнств водного мотоцикла і надувного човна. Міцний пластік в поєднанні з високим бортом з суперміцної тканини — здатні прийняти будь-який виклик морської стихії.

RIB Fantom 249 - розраховано на 2 особи. Тип днища — склопластик. Дозволяє використовувати бензинови..
0 грн.

Надувний човен Фантом 280 RIB

Код продукту: Fantom

0 грн.

RIB Fantom 280 - розраховано на 3 особи. Тип днища — склопластик. Дозволяє використовувати бензиновий або електродвигун з максимальною потужністю 10 к.с. Вага човна з упаковкою 50 кг.

Якщо Ви любите гострі відчуття, мрієте про польоти над водою на граничних швидкостях, про радощі, зустрічі з пружним свіжим вітром — тоді цей човен для Вас! «Фантом» 280 - це синтез достоїнств водного мотоцикла і надувного човна. Міцний пластік в поєднанні з високим бортом з суперміцної тканини — здатні прийняти будь-який виклик морської стихії.

RIB Fantom 280 - розраховано на 3 особи. Тип днища — склопластик. Дозволяє використовувати бензинови..
0 грн.

Надувний човен Фантом 330 RIB

Код продукту: Fantom

0 грн.

Човен RIB Fantom 330 - розраховано на 4 особи. Тип днища — склопластик. Дозволяє використовувати бензиновий або електродвигун з максимальною потужністю 15 к.с. Вага човна з упакуванням 65 кг.

Якщо Ви любите гострі відчуття, мрієте про польоти над водою на граничних швидкостях, про радощі, зустрічі з пружним свіжим вітром — тоді цей човен для Вас! «Фантом» 330 - це синтез достоїнств водного мотоцикла і надувного човна. Міцний пластік в поєднанні з високим бортом з суперміцної тканини — здатні прийняти будь-який виклик морської стихії.

Човен RIB Fantom 330 - розраховано на 4 особи. Тип днища — склопластик. Дозволяє використовувати бен..
0 грн.
Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)

Надувний човен RIB: де купити кращу модель?

Човни RIB є водним транспортом з надувними бортами і твердим дном. Для риболовлі та відпочинку такі моделі виглядають ідеально.

Дана модель відрізняється від звичайних примірників, в першу чергу, за рахунок твердого днища. Воно або алюмінієвий, або зі склопластику, і в цілому сприяє високим показникам міцності і надійності.

Rib човни: особливості функціоналу

Їх однаково успішно можна використовувати:

 • для морських прогулянок ;
 • для рыболовлі;
 • для сплавів в самих різних водоймах, в тому числі і неглибоких.

Існує кілька прикладів їх класифікації. Так, можна виділити два типи :

 • відкриті;
 • закриті (використовуються зазвичай спеціалізованими установами, наприклад, береговою охороною, службами МНС, в приватній власності практично не зустрічаються).

У другому випадку маємо справу з закритими палубними надбудовами. Другий тип класифікації заснований на типі двигуна. Вони мають:

 • підвісній двигун;
 • водометний двигун;
 • гібридну силову установку.

Надійність судна з твердим днищем залежить від матеріалів, з яких він виготовлений. Зазвичай - це щільна тканина з ПВХ, що відрізняється стійкістю до пошкоджень і порізів. Лагодити її можна, причому сам процес не складний.

Переваги РІБ човнів

Як ми вже говорили, для нього жорстким дном є алюмінієва або склопластикова пластина. Це забезпечує стійкість, вкрай важливу при здійсненні риболовлі. Вона володіє підвищеною прохідністю, відмінно тримає курс, має високу вантажопідйомність. Витримати на борту кілька людей не є проблемою.

У комплектацію надувного РІБ човна входить насос і ремонтний набір. Це дозволяє навіть в екстреній ситуації відремонтувати своє судно.

Купити човен РІБ в Україні: вибираємо кращий варіант

Перед тим, як його придбати, необхідно поцікавитися, які варіанти і їх модифікації пропонує ринок. Навіть біглий аналіз переконає вас, що човни РІБ (RIB) з твердою підлогою представлені в наших спеціалізованих магазинах самими різними варіаціями. Це можуть бути:

 • шлюпки на 3-12 осіб;
 • шлюпки ПВХ під двигун з жорстким дном;
 • складні (такі рекомендуємо любителям риболовлі в невеликих водоймах ).

Нерідко RIB човен має інтегрований двигун. Його вантажопідйомність коливається в межах 370 - 2000 кг, хоча бувають варіанти і важчі. У довжину вони можуть досягати 7 м. Найменші - 2,7 м. Тим, хто бажає придбати човна РІБ, Україна може запропонувати з десяток магазинів, що спеціалізуються на продажу даної продукції.

Наша порада - купуйте товари вітчизняного виробника. Вони не поступаються імпортним аналогам, і краще пристосовані до наших кліматичних умов.

RIB човен від вітчизняного виробника

При виборі човна RIB, ціна - один з головних критеріїв. Нам завжди важливо купити якісний товар і не переплатити. Шлюпки за найнижчою вартістю представлені тільки в магазині «Sportex». У каталозі ви знайдете безліч моделей, які відрізняються високою якістю і сучасним дизайном. Вражає також кольорова гамма.

Компанія «Sportex» не перший рік на ринку. Їх продукція постійно вдосконалюється, а ціни залишаються все такими ж привабливими для покупців.

Купити РІБ човен з жорстким дном можна всього за кілька кліків. Ми гарантуємо вам швидку доставку.