You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Човни Nautilus

Надувний човен Наутілус 270 gray

Код продукту: Nautilus

15000 грн.

Nautilus 270 сірого кольору зроблено з міцної тканини. Гребний човен ПВХ серії «Наутілус» трохи довший та ширший ніж човни серії «Дельта». Через те, що човен ширше відразу відчувається більше простору. Модель Nautilus 270 цінують не тільки рибалки, а й туристи, так само цей човен популярний серед дайверів. Розрахован на три людини. Модель може бути обладнана навісним транцем за додаткову плату.

Nautilus 270 сірого кольору зроблено з міцної тканини. Гребний човен ПВХ серії «Наутілус» трохи довш..
15000 грн.

Надувний човен Наутілус 270S

Код продукту: Nautilus

15000 грн.

Nautilus 270S кольору хакі. Гребний човен серії «Наутілус» трохи довший та ширший ніж човни серії «Дельта». Через те, що човен ширше відразу відчувається більше простору. Модель Nautilus 270 цінують не тільки рибалки, а й туристи, так само цей човен популярний серед дайверів. Розрахован на три людини. Наявність слані дозволяє впевнено стояти в човні. Модель може бути обладнана навісним транцем за додаткову плату.

Nautilus 270S кольору хакі. Гребний човен серії «Наутілус» трохи довший та ширший ніж човни серії «Д..
15000 грн.

Надувний човен Наутілус 300

Код продукту: Nautilus

15920 грн.

Гребний човен ПВХ Nautilus 300 кольору хакі. Призначений для сімейного відпочинку, риболовлі та туризму. Має підвищену вантажопідйомність і місткість. Ця модель досить велика, щоб перевозити групи людей та спорядження. При цьому човен Nautilus 300 компактний, легкий та економічний. Розраховано на чотири особи. Модель може бути обладнана навісним транцем за додаткову плату.

Гребний човен ПВХ Nautilus 300 кольору хакі. Призначений для сімейного відпочинку, риболовлі та тури..
15920 грн.

Надувний човен Наутілус 300S gray

Код продукту: Nautilus

15920 грн.

Гребний човен Nautilus 300S сірого кольору розроблено для сімейного відпочинку, риболовлі та туризму. Має підвищену вантажопідйомність та місткість. Ця модель досить велика, щоб перевозити групи людей й спорядження. При цьому човен Nautilus 300S gray компактний, легкий та економічний. Розраховано на чотири особи. Наявність слані дозволяє впевнено стояти в човні. Модель може бути обладнана навісним транцем за додаткову плату.

Гребний човен Nautilus 300S сірого кольору розроблено для сімейного відпочинку, риболовлі та туризму..
15920 грн.
Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)

Гребні човни "НАУТИЛУС" підвищеної вантажопідйомності і місткості.
Відмінний зразок човнів для сімейного відпочинку і туризму. Просторий кокпіт (внутрішній простір), високий борт, мала осадка, симетрично підняті ніс та корма, високоефективні поворотні кочети і весла забезпечать Вам і Вашій родині виняткову зручність, захист від хвиль і комфорт, такі необхідні для відпочинку в колі сім'ї.

Ці човни досить великі, щоб перевозити групи людей і спорядження. При цьому вони компактні, легкі і економічні.

Всі човни обладнані поворотними штирьовими кочетами і розбірними алюмінієвими веслами. Так само можуть бути обладнані знімним транцем під двигун і системою зсувних сидінь.

Можуть бути укомплектовані:
- знімною касетою з сланню (S),
- сланевим ковриком (C),
- AirDeck(A).

У зв'язку з тим, що корма човна піднята, рекомендуємо використовувати бензинові двигуни з подовженою ногою (508мм) або електродвигуни.

Якщо ви вирішили купити надувний човен - наш магазин краще місце для покупки.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/opt/alt/php72/var/lib/php/session) in Unknown on line 0