You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Гумові човни ПВХ

Надувний моторний човен Шельф 310AK тендер

Код продукту: Shelf

0 грн.

Будь-яка більш-менш велика яхта або катер потребують допоміжного човна, який може доставити пасажирів на берег з якірної стоянки та повернути їх назад. Тендери в першу чергу використовуються для цих цілей.

Легкі моторні човни з надувним кільсоном для двигунів до 10 к.с., це гармонія простоти, надійності та практичності. Поєднують в собі переваги класичних кільових моделей (хорошу керованість, високу жорсткість корпусу, відмінну навігацію) та компактність плоскодонних човнів. У конструкції не застосовуються важкі фанерні листи й металеві підсилювачі. Човен упаковується в одну сумку, а процес складання - розбирання займає мінімум часу.

Човен, укомплектовано днищем типу Air Deck. Даний тип днища останнім часом набирає все більшої популярності. Тканина поверхні більш приємна і гладка, ніж фанерна слань, забезпечує комфорт і зручність. Шар повітря захистить Ваші ноги від переохолодження. Це особливо актуально в холодну погоду. До того ж з Вами завжди буде знаходиться додатковий рятувальний засіб. Air Deck так само можна використовувати окремо на воді та на березі.
Крім перевезень, тендери також використовують для розваг та дайвінгу, - плюс вони незамінні для дослідження мілководних акваторій, куди не може зайти яхта-носій.
Надувний кільсон надає човну відмінну курсову стійкість. Ці моделі високо оцінили споживачі не тільки в Україні, але і в країнах Євросоюзу.

Будь-яка більш-менш велика яхта або катер потребують допоміжного човна, який може доставити пасажирі..
0 грн.

Надувний моторний човен Шельф 310S

Код продукту: Shelf

21140 грн.

Shelf 310S кольору хакі має плавні обводи корпусу, що надає човну гарний зовнішній вигляд. Коштом більшого діаметру балона борт човна вище і відповідно краще захищає Вас від хвиль та бризок.

Дозволяє використовувати бензиновий або електродвигун з максимальною потужністю 8 к.с., який жорстко встановлюється на транец. Ви маєте можливість з комфортом розміститися і розкласти снасті для рибної ловлі. Човен розраховано на чотирьох осіб.

Shelf 310S кольору хакі має плавні обводи корпусу, що надає човну гарний зовнішній вигляд. Кошт..
21140 грн.

Надувний моторний човен Шельф 325CSK

Код продукту: Shelf

43715 грн.

Серія човнів NUTRIA розроблена спеціально для професійного використання. Наші конструктори врахували численні побажання рибалок-профі, які полюють на потужну та сильну рибу - сом. Для цих цілей потрібен такий же потужний, міцний та надійний човен.

Моторні човни NUTRIA виконують
поставлені завдання.

На них застосовується виключно міцний матеріал щільністю не менше 1100dtex.

Ширина цих моделей збільшена до 1.6 метра, що забезпечує абсолютну стійкість. Це особливо важливо, коли важкий сом перевалюється через борт або коли Ви стоячи витягуєте цю рибу з води. Ці човни неможливо перевернути. Такого співвідношення довжини та ширини немає ні в одного з конкурентів.

NUTRIA має невелику осадку і, отже, дозволяє використовувати на мілководді, а також легко долати ділянки водойм з невеликою глибиною.

На днище використовується спеціально сконструйований килимок. Він являє собою набір вологостійких фанерних смуг, герметично обклеєних ПВХ-тканиною. Килимок закриває весь простір по кокпіту човна від носа до корми й поєднує в собі твердість при експлуатації та компактність при складанні човна. До того ж він прекрасно очищується від бруду та сміття.

А надувний кільсон надає човну відмінну курсову стійкість.

Серія човнів NUTRIA розроблена спеціально для професійного використання. Наші конструктори врахували..
43715 грн.

Надувний моторний човен Шельф 330 gray

Код продукту: Shelf

31710 грн.


Shelf 330 сірого кольору - човен підвищеної вантажопідйомності під мотор до 10 к.с .. Дозволяє використовувати бензиновий або електродвигун, який жорстко встановлюється на транец. Човен розраховано на чотирьох осіб.

Універсальна модель, підійде для активного відпочинку, риболовлі, а так само туризму. Високий борт захистить Вас від хвиль та бризок.

Shelf 330 сірого кольору - човен підвищеної вантажопідйомності під мотор до 10 к.с .. Дозволяє вик..
31710 грн.

Надувний моторний човен Шельф 330K gray

Код продукту: Shelf

41230 грн.

Модель з надувним кілем і розбірним настилом. Борти човнів цієї серії виконані без поперечних швів. Коштом цієї технології нам вдалося домогтися високих швидкісних якостей при збереженні великої вантажопідйомності й достатньої місткості. Суцільний розбірний настил, надувний кільсон і алюмінієвий силовий набір забезпечують прекрасну подовжню жорсткість, отже хороші навігаційні якості, стійкість на курсі, легкість в управлінні. Внаслідок спеціального профілювання елементів розбірного жорсткого настилу ми досягли абсолютно рівної поверхні дна кокпіту без носового підйому, що забезпечує більш повне і зручне використання внутрішнього простору човна.

Завдяки стрімким обводам, оригінальному дизайну, застосування високоякісних матеріалів, комплектуючих і навісного обладнання, човни цієї серії не залишать Вас байдужими.

Модель з надувним кілем і розбірним настилом. Борти човнів цієї серії виконані без поперечних швів. ..
41230 грн.

Надувний моторний човен Шельф 360K

Код продукту: Shelf

0 грн.

Shelf 360K з надувним кілем і розбірним настилом. Борти човнів цієї серії виконані без поперечних швів. Коштом цієї технології нам вдалося домогтися високих швидкісних якостей при збереженні великої вантажопідйомності та достатньої місткості. Суцільний розбірний настил, надувний кільсон та алюмінієвий силовий набір забезпечують чудову подовжню жорсткість, отож хороші навігаційні якості, стійкість на курсі, легкість в управлінні. Завдяки спеціальному профілювання елементів розбірного жорсткого настилу ми домоглися абсолютно рівної поверхні дна кокпіта без носового підйому, що забезпечує більш повне і зручне використання внутрішнього простору човна.

Завдяки стрімким обводам, оригінальному дизайну, застосуванню високоякісних матеріалів, комплектуючих і навісного обладнання, човни цієї серії не залишать Вас байдужими.

Shelf 360K з надувним кілем і розбірним настилом. Борти човнів цієї серії виконані без поперечних шв..
0 грн.

Надувний човен Дельта 175

Код продукту: Delta

10500 грн.

Delta 175 - найменший гребний човен ПВХ із серії «Дельта». Ідеально підійде для риболовлі на малих річках і озерах, до яких, наприклад, можна дістатися тільки пішки, а колір хакі допоможе вам "злитися" з навколишньою природою. Популярний серед рибалок-карпятників, які використовують човен для закидання приманки.

Дуже легкий та компактний. Вага човна з упакованням складає всього 10 кг. Розраховано на одну людину. Модель може бути обладнана навісним транцем за додаткову плату.

Delta 175 - найменший гребний човен ПВХ із серії «Дельта». Ідеально підійде для риболовлі на малих р..
10500 грн.

Надувний човен Дельта 175 black

Код продукту: Delta

10500 грн.

Гребний човен ПВХ Delta 175 - чорного кольору. Коштом кольору виглядає дуже оригінально. Ми називаємо цю модель «Човен-привид». Delta 175 black відмінно підійде для риболовлі на маленьких водоймах. Дуже популярна серед рибалок-карпятников, які використовують човен для закидання приманки. Розрахован на одну людину. Наймініатюрніший човен SPORTEX із серії «Дельта». Модель може бути обладнана навісним танцем за додаткову плату.

Гребний човен ПВХ Delta 175 - чорного кольору. Коштом кольору виглядає дуже оригінально. Ми називаєм..
10500 грн.

Надувний човен Дельта 175 gray

Код продукту: Delta

10500 грн.

Гребний човен ПВХ Delta 175 сірого кольору. Чудовий варіант для малих озер і річок. Навіть без авто Ви зможете вільно пересуватися, завдяки його малим габаритам. Розраховано на одну людину. Дуже популярна серед рибалок-карпятників, які використовують човен для закидання приманки. Модель може бути обладнана навісним транцем за додаткову плату.

 

Гребний човен ПВХ Delta 175 сірого кольору. Чудовий варіант для малих озер і річок. Навіть без авто ..
10500 грн.
Показано 19 по 27 з 41 (Всього сторінок 5)