You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Гумові човни ПВХ

Надувний човен Наутілус 300S gray

Код продукту: Nautilus

13930 грн.

Гребний човен Nautilus 300S сірого кольору розроблено для сімейного відпочинку, риболовлі та туризму. Має підвищену вантажопідйомність та місткість. Ця модель досить велика, щоб перевозити групи людей й спорядження. При цьому човен Nautilus 300S gray компактний, легкий та економічний. Розраховано на чотири особи. Наявність слані дозволяє впевнено стояти в човні. Модель може бути обладнана навісним транцем за додаткову плату.

Гребний човен Nautilus 300S сірого кольору розроблено для сімейного відпочинку, риболовлі та ту..
13930 грн.

Надувний човен Фантом 220 RIB

Код продукту: Fantom

0 грн.

Човен RIB Fantom 220 - розраховано на одну людину. Тип днища — склопластик. Дозволяє використовувати бензиновий або електродвигун з максимальною потужністю 4 к.с. Вага човна з упакуванням складає 34 кг.

Якщо Ви любите гострі відчуття, мрієте про польоти над водою на граничних швидкостях, про радощі, зустрічі з пружним свіжим вітром — тоді цей човен для Вас! «Фантом» 220 - це синтез достоїнств водного мотоцикла і надувного човна. Міцний пластік в поєднанні з високим бортом з суперміцної тканини — здатні прийняти будь-який виклик морської стихії.

Човен RIB Fantom 220 - розраховано на одну людину. Тип днища — склопластик. Дозволяє викор..
0 грн.

Надувний човен Фантом 249 RIB

Код продукту: Fantom

0 грн.

RIB Fantom 249 - розраховано на 2 особи. Тип днища — склопластик. Дозволяє використовувати бензиновий або електродвигун з максимальною потужністю 6 к.с. Вага з упакуванням 36 кг.

Якщо Ви любите гострі відчуття, мрієте про польоти над водою на граничних швидкостях, про радощі, зустрічі з пружним свіжим вітром — тоді цей човен для Вас! «Фантом» 249 - це синтез достоїнств водного мотоцикла і надувного човна. Міцний пластік в поєднанні з високим бортом з суперміцної тканини — здатні прийняти будь-який виклик морської стихії.

RIB Fantom 249 - розраховано на 2 особи. Тип днища — склопластик. Дозволяє використовувати..
0 грн.

Надувний човен Фантом 280 RIB

Код продукту: Fantom

0 грн.

RIB Fantom 280 - розраховано на 3 особи. Тип днища — склопластик. Дозволяє використовувати бензиновий або електродвигун з максимальною потужністю 10 к.с. Вага човна з упаковкою 50 кг.

Якщо Ви любите гострі відчуття, мрієте про польоти над водою на граничних швидкостях, про радощі, зустрічі з пружним свіжим вітром — тоді цей човен для Вас! «Фантом» 280 - це синтез достоїнств водного мотоцикла і надувного човна. Міцний пластік в поєднанні з високим бортом з суперміцної тканини — здатні прийняти будь-який виклик морської стихії.

RIB Fantom 280 - розраховано на 3 особи. Тип днища — склопластик. Дозволяє використовувати бензинови..
0 грн.

Надувний човен Фантом 330 RIB

Код продукту: Fantom

0 грн.

Човен RIB Fantom 330 - розраховано на 4 особи. Тип днища — склопластик. Дозволяє використовувати бензиновий або електродвигун з максимальною потужністю 15 к.с. Вага човна з упакуванням 65 кг.

Якщо Ви любите гострі відчуття, мрієте про польоти над водою на граничних швидкостях, про радощі, зустрічі з пружним свіжим вітром — тоді цей човен для Вас! «Фантом» 330 - це синтез достоїнств водного мотоцикла і надувного човна. Міцний пластік в поєднанні з високим бортом з суперміцної тканини — здатні прийняти будь-який виклик морської стихії.

Човен RIB Fantom 330 - розраховано на 4 особи. Тип днища — склопластик. Дозволяє використо..
0 грн.
Показано 37 по 41 з 41 (Всього сторінок 5)