You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Човни з днищем - Слань

Надувний моторний човен Шельф 200S

Код продукту: Shelf

15760 грн.

Shelf 200S кольору хакі — наймолодший представник серії «Шельф». Модель дуже мініатюрна, але водночас надійна як і інші моделі серії «Шельф». Надувний човен Shelf 200S призначена для рибалок, які на перше місце при виборі човна ставлять компактність та легкість.

Не дивлячись на те, що човен Shelf 200S маленький, він має великий попит. Дозволяє використовувати бензиновий або електродвигун з максимальною потужністю 3,5 к.с., який жорстко встановлюється на транец. Розраховано на одну людину. Наявність слані дозволяє впевнено стояти в човні.

Shelf 200S кольору хакі — наймолодший представник серії «Шельф». Модель дуже мініатюрна, але водноча..
15760 грн.

Надувний моторний човен Шельф 200S gray

Код продукту: Shelf

15760 грн.

Shelf 200S сірого кольору — наймолодший представник моторних човнів серії «Шельф». Модель дуже мініатюрна, але водночас надійна як і інші моделі серії. Надувний човен Shelf 200S gray призначена для рибалок, які на перше місце при виборі човнів ставлять компактність та легкість.

Світло-сірий колір не тільки надає човну гарний зовнішній вигляд, а й має практичне значення в жарку сонячну погоду. Корпус човна менше нагрівається, зазнаючи при цьому менші навантаження від підвищення надлишкового тиску.

Не дивлячись на те, що човен Shelf 200S gray маленький, він має великий попит. Дозволяє використовувати бензиновий або електродвигун з максимальною потужністю 3,5 к.с., який жорстко встановлюється на транец. Розраховано на одну людину. Наявність слані дозволяє впевнено стояти в човні.

Shelf 200S сірого кольору — наймолодший представник моторних човнів серії «Шельф». Модель дуже мініа..
15760 грн.

Надувний моторний човен Шельф 230S

Код продукту: Shelf

16640 грн.

Shelf 230S кольору хакі — малогабаритний човен однаково добре підходить як під весла, так і для використовування з підвісним мотором потужністю до 3,5 к.с. Набір водостійкої слані надає днищу необхідну жорсткість, даючи при цьому можливість швидкої збірки, розбирання та пакування човна. Ці човни компактні настільки, що здатні розміститися в багажнику вашого автомобіля.

Shelf 230S кольору хакі — малогабаритний човен однаково добре підходить як під весла, так і для вико..
16640 грн.

Надувний моторний човен Шельф 250S

Код продукту: Shelf

17400 грн.

Shelf 250S кольору хакі - найбільш універсальний двомісний компактний моторний човен. Зберігаючи всі переваги компактних моделей, дозволяє брати на борт двох дорослих людей. Обладнаний жорстким транцем під мотор до 3,5 к.с. Наявність слані дозволяє впевнено стояти в човні.

Shelf 250S кольору хакі - найбільш універсальний двомісний компактний моторний човен. Зберігаючи всі..
17400 грн.

Надувний моторний човен Шельф 250S gray

Код продукту: Shelf

17400 грн.

Shelf 250S сірого кольору - найбільш універсальний двомісна компактний моторний човен. Зберігаючи всі переваги компактних моделей, дозволяє брати на борт двох дорослих людей. Обладнаний жорстким транцем під мотор до 3,5 к.с. Наявність слани дозволяє впевнено стояти в човні.

Світло-сірий колір не тільки надає човну гарний зовнішній вигляд, а й має практичне значення в жарку сонячну погоду. Корпус човна менше нагрівається, зазнаючи при цьому менші навантаження від підвищення надлишкового тиску.

Shelf 250S сірого кольору - найбільш універсальний двомісна компактний моторний човен. Зберігаючи вс..
17400 грн.

Надувний моторний човен Шельф 270S

Код продукту: Shelf

18440 грн.

Shelf 270S кольору хакі - дозволяє вільно розміститися двом пасажирам з речами. Обладнаний жорстким транцем під мотор до 3,5 к.с .. Вага човна з упаковуванням складає 28 кг. Наявність слані дозволяє впевнено стояти в човні.

Shelf 270S кольору хакі - дозволяє вільно розміститися двом пасажирам з речами. Обладнаний жорстким ..
18440 грн.

Надувний моторний човен Шельф 270S gray

Код продукту: Shelf

18440 грн.

Shelf 270S сірого кольору - дає можливість вільно розміститися двом пасажирам з речами. Дозволяє використовувати бензиновий або електродвигун з максимальною потужністю 3,5 к.с., який жорстко встановлюється на транец. Вага човна з упакованням складає 28 кг. Наявність слані дозволяє впевнено стояти в човні.

Світло-сірий колір не тільки надає човнові гарний зовнішній вигляд, а й має практичне значення в жарку сонячну погоду. Корпус човна менше нагрівається, зазнаючи при цьому менші навантаження від підвищення надлишкового тиску.

Shelf 270S сірого кольору - дає можливість вільно розміститися двом пасажирам з речами. Дозволяє вик..
18440 грн.

Надувний моторний човен Шельф 310S

Код продукту: Shelf

24160 грн.

Shelf 310S кольору хакі має плавні обводи корпусу, що надає човну гарний зовнішній вигляд. Коштом більшого діаметру балона борт човна вище і відповідно краще захищає Вас від хвиль та бризок.

Дозволяє використовувати бензиновий або електродвигун з максимальною потужністю 8 к.с., який жорстко встановлюється на транец. Ви маєте можливість з комфортом розміститися і розкласти снасті для рибної ловлі. Човен розраховано на чотирьох осіб.

Shelf 310S кольору хакі має плавні обводи корпусу, що надає човну гарний зовнішній вигляд. Коштом бі..
24160 грн.

Надувний човен Дельта 210S

Код продукту: Delta

12080 грн.

Delta 210S - супер легкий і разом з тим надійний та стабільний гребний човен, так що можна відчувати себе безпечно на воді. Ідеальний супутник для лову коропа, а так само для спінінгістів. Наявність сланевого днища дозволяє впевнено стояти в човні. Модель може бути обладнана навісним транцем за додаткову плату.

Delta 210S - супер легкий і разом з тим надійний та стабільний гребний човен, так що можна відчувати..
12080 грн.
Показано 1 по 9 з 15 (Всього сторінок 2)

 

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/opt/alt/php72/var/lib/php/session) in Unknown on line 0