You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Човни - днище склопластик

Надувний човен Фантом 220 RIB

Код продукту: Fantom

0 грн.

Човен RIB Fantom 220 - розраховано на одну людину. Тип днища — склопластик. Дозволяє використовувати бензиновий або електродвигун з максимальною потужністю 4 к.с. Вага човна з упакуванням складає 34 кг.

Якщо Ви любите гострі відчуття, мрієте про польоти над водою на граничних швидкостях, про радощі, зустрічі з пружним свіжим вітром — тоді цей човен для Вас! «Фантом» 220 - це синтез достоїнств водного мотоцикла і надувного човна. Міцний пластік в поєднанні з високим бортом з суперміцної тканини — здатні прийняти будь-який виклик морської стихії.

Човен RIB Fantom 220 - розраховано на одну людину. Тип днища — склопластик. Дозволяє використовувати..
0 грн.

Надувний човен Фантом 249 RIB

Код продукту: Fantom

0 грн.

RIB Fantom 249 - розраховано на 2 особи. Тип днища — склопластик. Дозволяє використовувати бензиновий або електродвигун з максимальною потужністю 6 к.с. Вага з упакуванням 36 кг.

Якщо Ви любите гострі відчуття, мрієте про польоти над водою на граничних швидкостях, про радощі, зустрічі з пружним свіжим вітром — тоді цей човен для Вас! «Фантом» 249 - це синтез достоїнств водного мотоцикла і надувного човна. Міцний пластік в поєднанні з високим бортом з суперміцної тканини — здатні прийняти будь-який виклик морської стихії.

RIB Fantom 249 - розраховано на 2 особи. Тип днища — склопластик. Дозволяє використовувати бензинови..
0 грн.

Надувний човен Фантом 280 RIB

Код продукту: Fantom

0 грн.

RIB Fantom 280 - розраховано на 3 особи. Тип днища — склопластик. Дозволяє використовувати бензиновий або електродвигун з максимальною потужністю 10 к.с. Вага човна з упаковкою 50 кг.

Якщо Ви любите гострі відчуття, мрієте про польоти над водою на граничних швидкостях, про радощі, зустрічі з пружним свіжим вітром — тоді цей човен для Вас! «Фантом» 280 - це синтез достоїнств водного мотоцикла і надувного човна. Міцний пластік в поєднанні з високим бортом з суперміцної тканини — здатні прийняти будь-який виклик морської стихії.

RIB Fantom 280 - розраховано на 3 особи. Тип днища — склопластик. Дозволяє використовувати бензинови..
0 грн.

Надувний човен Фантом 330 RIB

Код продукту: Fantom

0 грн.

Човен RIB Fantom 330 - розраховано на 4 особи. Тип днища — склопластик. Дозволяє використовувати бензиновий або електродвигун з максимальною потужністю 15 к.с. Вага човна з упакуванням 65 кг.

Якщо Ви любите гострі відчуття, мрієте про польоти над водою на граничних швидкостях, про радощі, зустрічі з пружним свіжим вітром — тоді цей човен для Вас! «Фантом» 330 - це синтез достоїнств водного мотоцикла і надувного човна. Міцний пластік в поєднанні з високим бортом з суперміцної тканини — здатні прийняти будь-який виклик морської стихії.

Човен RIB Fantom 330 - розраховано на 4 особи. Тип днища — склопластик. Дозволяє використовувати бен..
0 грн.
Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)

 

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/opt/alt/php72/var/lib/php/session) in Unknown on line 0